Bodiax Thor BP500 Click Belleville Oak 515

Adviesprijs: 62,95

Onze prijs: € 56,65

Productomschrijving

De Bodiax Belleville Oak 515 uit de Thor BP500 Click serie is 1510x220x8,5 mm. De drager is een Hydro-Core tussenlaag die 100% waterbestendig is met een aangehechte ondervloer zodat deze click pvc vloer zo op elke vlakke ondergrond gelegd kan worden. De Bodiax Thor BP500 Click 515 Belleville Oak is door zijn geringe dikte ook zeer geschikt voor renovatie projecten. Een ondervloer is in de meeste gevallen niet nodig. De Bodiax Thor BP500 Click Belleville Oak 515 is geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling en kan tot 400m² zonder dilatatievoeg gelegd worden. Bovendien zijn de Thor BP500 Click pvc vloeren voorzien van prachtige decoren die een in-in register geperst (EIR) hebben. Hierdoor zijn de structuren niet alleen zichtbaar maar ook voelbaar! De Bodiax Thor BP500 Click pvc vloeren zijn eenvoudig zelf te leggen.

Nu ook geschikt voor plaatsing in appartementen met 10 dB geluidsreductie.


Kenmerken

  • Rigid click PVC
  • Strook
  • 4V groef
  • Lengte: 1510mm
  • Breedte: 220mm
  • Dikte: 8.5mm
  • Pakinhoud: 1.99m2
  • Kleur: Grijs-Beige

Bijzonderheden

  • Slijtlaag: 0.55mm
  • W33
  • Garantie: 15 jaar
  • Vloerverwarming: Ja
  • Vloerkoeling: Ja

Overige kleuren binnen deze serie


Bodiax Thor BP500 Click PVC

Met Bodiax Thor BP500 Click kiest u voor lange Hydro-core clickplanken met 10 dB geluiddemping. De collectie is verkrijgbaar in 16 kleuren en combineert een verzorgde uitstraling met het onderhoudsgemak van PVC.

Het formaat bedraagt 1510 × 220 × 8,5 mm met 6 planken per pak. Een pak bevat 1,99 m² per pak. De vloer heeft een slijtlaag van 0,55 mm en een warmteweerstand van circa 0,09 m² K/W.

Wilt u de kleuren eerst in het echt bekijken? Vraag een staal aan of bezoek onze showroom in Kootstertille voor advies over de vloeropbouw en afwerking.

Ons nummer:

06 11 743 023

Voeg ons nummer toe aan WhatsApp en stel ons jouw vraag!