VivaFloors Luxor Dryback 7210

Adviesprijs: 44,95

Onze prijs: € 40,45

Productomschrijving

De VivaFloors Luxor 7210 vertaalt een warme houtuitstraling die woonruimtes een comfortabele basis geeft naar de vloer. Het resultaat is een rustig plankbeeld met lange zichtlijnen. Artikelcode 7210 maakt het eenvoudig om precies deze uitvoering terug te vinden. Deze uitvoering is gemaakt als plak PVC.

Houd bij de legrichting rekening met de positie van grote meubels, zodat het lijnenspel na inrichting logisch zichtbaar blijft.

Een bewuste keuze voor uw interieur

Bekijk het decor op de plek waar het meeste daglicht valt én in een donkerder deel van de ruimte voor een realistische kleurindruk. Regelmatig stofzuigen en licht vochtig dweilen is doorgaans voldoende. Een goede entreemat en beschermvilt onder meubels helpen het oppervlak langer mooi te houden. De lange rechte banen brengen rust in het vloerbeeld. De legrichting kan worden afgestemd op de belangrijkste zichtlijn in de ruimte.

Afmetingen en technische gegevens

Deze vloer bestaat uit planken van 1524 × 228 mm, is 2,5 mm dik en heeft een slijtlaag van 0,55 mm. Bij huishoudelijk gebruik geldt 25 jaar garantie. De opgegeven warmteweerstand bedraagt circa 0,0199 m²K/W. De gesloten toplaag neemt weinig vuil op. Vermijd echter langdurig contact met rubber en sterk kleurende materialen.

Voorbereiding en plaatsing

Deze 2,5 mm dikke drybackvloer wordt volledig verlijmd op een vlakke, geëgaliseerde ondergrond. Een zorgvuldige voorbereiding voorkomt dat oneffenheden zichtbaar blijven. Voor deze verlijmde vloer kunt u vrijblijvend een complete prijs aanvragen voor egaliseren en professioneel leggen.

Netto vloeroppervlakte invoeren

Voor deze vloer wordt met 5% snijverlies gerekend. Vanaf 35 m² ontvangt u dit gratis boven op de opgegeven netto oppervlakte. Omdat er geen dikke onderlaag tussen vloer en basis ligt, kan de warmte relatief snel worden afgegeven. Houd de maximale vloertemperatuur aan.

VivaFloors bekijken bij FredParket

Controleer artikelcode 7210 en de gekozen uitvoering voordat u afrondt. Bekijk ook VivaFloors plak PVC vloeren. In onze showroom in Kootstertille kunt u een staal bij verschillende lichtomstandigheden bekijken en vergelijken met plinten en andere materialen.


Kenmerken

  • PVC vloer
  • Strook
  • 4V groef
  • Lengte: 1524mm
  • Breedte: 228mm
  • Dikte: 2.5mm
  • Pakinhoud: 3.84m2
  • Kleur: Lichtbruin-Beige

Bijzonderheden

  • Slijtlaag: 0.55mm
  • W33
  • Garantie: 25 jaar
  • Vloerverwarming: Ja
  • Vloerkoeling: Ja

Overige kleuren binnen deze serie


VivaFloors Luxor PVC vloeren

De VivaFloors Luxor collectie bestaat uit warme houttinten met een rustige, comfortabele uitstraling. De natuurlijke houttekening voegt sfeer toe zonder het interieur te overheersen en past goed in woonkamers, eetkamers en open leefruimtes.

Luxor is verkrijgbaar als lange plak PVC plank, rigid click PVC plank en verlijmde visgraatvloer. Daardoor kunt u binnen dezelfde serie kiezen tussen een ruimtelijk plankbeeld en een decoratief patroon.

Bekijk hieronder de Luxor-kleuren en kies de uitvoering die het beste aansluit op uw ruimte en ondergrond.