Productomschrijving
Huiscollectie Steennuance Anthracite 4491252019: click PVC tegel in steenlook
De Huiscollectie Steennuance Anthracite (4491252019) is een click PVC tegel in steenlook. De antracietkleur geeft het interieur een donkere basis en combineert mooi met lichte wanden, hout en zachte stoffen. Het rechthoekige formaat van 914 × 457 mm zorgt voor een herkenbaar tegelpatroon.
Steenlook in een rechthoekig tegelformaat
De steenlook geeft de ruimte een rustige basis met een herkenbaar tegelpatroon. Het rechthoekige formaat past bij zowel een moderne inrichting als een interieur met houten meubels en zachte stoffen. De legrichting van de rechthoekige tegels beïnvloedt het lijnenspel in de ruimte. Een vooraf uitgewerkt legplan helpt bij een evenwichtige verdeling langs wanden en deuropeningen.
Click PVC tegels voor dagelijks gebruik
De tegels meten 914 × 457 mm, zijn 7 mm dik en hebben een slijtlaag van 0,55 mm. De rigid clicktegels worden met een klikverbinding zwevend gelegd, zonder lijm. De basisvloer moet vlak, droog en stabiel zijn. De slijtlaag beschermt het decor bij dagelijks gebruik. Regelmatig stofzuigen en licht vochtig reinigen met een geschikt PVC-reinigingsmiddel houden de vloer netjes.
Geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling
Deze click PVC tegel is geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling. De warmteweerstand bedraagt 0,060 m² K/W. Houd rekening met de totale vloeropbouw en volg de leg- en verwarmingsvoorschriften. Bij vloerkoeling moet condensvorming worden voorkomen.
Bekijk de tegel en kleur in onze showroom
U bent welkom in onze showroom in Kootstertille om de steenlook, kleur en het tegelformaat te vergelijken en advies te krijgen over het kliksysteem en de geschikte basisvloer. Bij een bestelling vanaf 35 m² ontvangt u 10% gratis snijverlies voor deze uitvoering. Dat geeft extra materiaal voor pas- en snijwerk. De benodigde hoeveelheid hangt ook af van de vorm van de ruimte en het legplan.
Wilt u advies over de voorbereiding en het zelf leggen? Neem contact op voor persoonlijk advies over deze click PVC tegel.
Bekijk de Huiscollectie Steennuance Click collectie, alle Huiscollectie click PVC vloeren en ons aanbod rigid click PVC.
Veelgestelde vragen
Wat voor vloer is Huiscollectie Steennuance Anthracite?
Huiscollectie Steennuance Anthracite is een click PVC tegel met steenlook. De vloer bestaat uit rechthoekige PVC tegels van 914 × 457 mm.
Wat zijn de afmetingen van Huiscollectie Steennuance Anthracite?
De tegels meten 914 × 457 mm, zijn 7 mm dik en hebben een slijtlaag van 0,55 mm. Artikelcode: 4491252019.
Hoe leg ik deze click PVC tegels?
De tegels worden met het kliksysteem zwevend gelegd op een vlakke, droge en stabiele basisvloer. Lijm is niet nodig. Volg de leginstructies voor de voorbereiding, de vloeropbouw en de ruimte langs wanden en vaste objecten.
Is deze vloer geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling?
Ja. De warmteweerstand van deze uitvoering bedraagt 0,060 m² K/W. Volg de voorschriften voor de vloer en het verwarmings- of koelsysteem. Houd rekening met de totale vloeropbouw. Voorkom condensvorming bij vloerkoeling.
Ontvang ik gratis snijverlies bij deze vloer?
Ja. Vanaf 35 m² ontvangt u bij deze uitvoering 10% gratis snijverlies. Bepaal de benodigde hoeveelheid materiaal aan de hand van de netto oppervlakte en het legplan.
Hoe onderhoud ik deze PVC tegels?
Verwijder zand en stof regelmatig met een stofzuiger of zachte bezem. Reinig de vloer licht vochtig met een geschikt PVC-reinigingsmiddel. Gebruik geen schurende middelen en bescherm meubelpoten met passende viltjes.
Kenmerken
- Rigid click PVC
- Tegel
- 4V groef
- Lengte: 914mm
- Breedte: 457mm
- Dikte: 7mm
- Pakinhoud: 1.67m2
- Kleur:
Bijzonderheden
- Slijtlaag: 0.55mm
- W33
- Garantie: Levenslang
- Vloerverwarming: Ja
- Vloerkoeling: Ja
Overige kleuren binnen deze serie
Huiscollectie Steennuance Click: click PVC tegel in steenlook
Huiscollectie Steennuance Click is een click PVC tegel in 4 kleuren: Sand, Light Grey, Grey, Anthracite. Het steenachtige decor en de rechthoekige tegels vormen een rustige basis voor een moderne inrichting. De legrichting bepaalt het lijnenspel. Een vooraf uitgewerkt legplan helpt bij de verdeling van de randtegels. Het formaat is 914 × 457 × 7 mm en de slijtlaag is 0,55 mm.
Deze uitvoering is geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling. De rigid clicktegels worden met een klikverbinding zwevend gelegd, zonder lijm. De basisvloer moet vlak, droog en stabiel zijn.
Gratis snijverlies bij Huiscollectie Steennuance Click
Vanaf een bestelling van 35 m² ontvangt u 10% gratis snijverlies voor deze uitvoering. Zo krijgt u extra materiaal voor pas- en snijwerk. De benodigde hoeveelheid hangt ook af van de vorm van de ruimte en het legplan.
U bent welkom in onze showroom in Kootstertille om de tegel, kleur en het formaat te vergelijken. Wij adviseren u graag over het kliksysteem, de voorbereiding en het zelf leggen.
Bekijk alle Huiscollectie click PVC vloeren en ons aanbod rigid click PVC.